Voivo Koberec Color Design

4 barevná provedení

Více informací

Dostupnost: dodání do 10 dnů

3 Produkty je na skladě

7 203 Kč

Color Design

Jedná se o ručně tkané koberce ze 100% novozélandské vlny, s váhou vlněného vlasu 3800g/m2. Tento přírodní materiál se vyznačuje mnoha neocenitelnými přednostmi. Díky přirozeným vlastnostem vlny jsou tyto koberce vysoce odolné vůči nečistotám, z čehož plyne i jejich snadná údržba. Vlněné koberce rovněž dobře absorbují hluk a udržují přirozenou vlhkost ovzduší, čímž se prostředí Vašeho domova stane hygieničtější. V neposlední řadě se vlněné koberce vyznačují dlouhou životností. Vysoká kvalita našich koberců zaručuje, že se vlákno nesešlape a neslehne. 

 

Zvolenou variantu koberce napište do objednávky.

V nabídce je 6 různých designů a v několika barevných odstínech. Vyrábí se v rozměrech 140x200cm, 170x240cm a 200x300cm. 

Vlněné koberce z řady Color Design rozzáří jak tradiční tak i moderní interiér. Pestré barvy koberců dotvoří atmosféru Vašeho domova.

Nové vlněné koberce budou několik měsíců pouštět vlněný vlas (chmýří). Nejedná se o vadu, ale charakteristickou vlastnost ručně tkaných a vázaných koberců a proto nejsou vhodné pro děti do 3 let. Při normálním užívání a údržbě se tento jev během několika měsíců vytratí. Doporučujeme vysávat klasickou hubicí na střední sací výkon (nepoužívat rotační kartáč).

Mezinárodní Certifikát Goodweave zaručuje, že na výrobu daného koberce nebyla použita dětská práce, a výrobce zajišťuje důstojné pracovní podmínky dospělých zaměstnanců a minimalizuje dopady na životní prostředí.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Koberec Color Design

Koberec Color Design

4 barevná provedení

Napište svůj názor

Výrobci